U NAS ZNAJDZIECIE PAŃSTWO OFERTĘ WSZYSTKICH BANKÓW

Osiągnięcie pełnoletniości, podjęcie pracy zawodowej i uzyskanie względnej stabilizacji sprawiają, że młode osoby zaczynają planować przyszłość z dala od rodziców. Jeśli łączy się to z założeniem własnej rodziny i narodzinami dziecka, z pewnością w sferze planów pojawia się własne mieszkanie. Na tym etapie młode małżeństwa sporadycznie dysponują oszczędnościami, które pozwalałyby na zakup lokum za gotówkę. Nie oznacza to jednak, że muszą rezygnować ze swoich planów i odkładać ich realizację na kilka czy kilkanaście lat. Rozwiązaniem jest kredyt mieszkaniowy.

Kredyt na mieszkanie jest przyznawany na podobnych zasadach jak kredyt hipoteczny. Dlatego często oba produkty finansowe są utożsamiane, a nazwy – stosowane zamiennie. Istnieje jednak kilka zasadniczych różnic pomiędzy nimi.  Kredyt mieszkaniowy może być przeznaczony wyłącznie na jeden cel – zakup mieszkania. Ponieważ jest to zobowiązanie finansowe podejmowane na wiele lat, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z jego warunkami i ocenić własne możliwości spłaty. Warunkiem nakładanym przez bank jest nie tylko zdolność kredytowa, ale też konieczność wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.

Najlepszy kredyt na mieszkanie z Walkirią

Jeśli macie Państwo dość mieszkania w wynajętych lokalach, zmęczyły Was spartańskie warunki starego budownictwa i planujecie przeprowadzkę, pomożemy uzyskać najlepszy kredyt na mieszkanie. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, gdyż od lat doradzamy klientom w kwestiach kredytowych. Dlatego gwarantujemy, że z naszą pomocą podpiszecie Państwo korzystną i satysfakcjonującą Was umowę. Działamy głównie w Siemianowicach Śląskich i okolicy, ale do kontaktu telefonicznego zachęcamy też osoby z odleglejszych miejscowości.